Návnady, boilies - MyslivostKučera

Telefon: 00420 603 521 661
Myslivecké a rybářské oděvy a potřeby Chlumec nad Cidlinou
Přejít na obsah
Rybařina

U nás nakoupíte osvědčené značky 4 carp, Evox, Kaprpro a další.
Aktuálně nabízíme kaprové vnadící peletky s různými příchutěmi (balení 1 kg), určeno pro sportovní rybolov. Hodí se pro zakrmení Vašeho lovného místa, přimíchání do krmítkovky, do PVA.
Nabízíme 1kg balení 45,- Kč -.  Při nákupu 10 kg balení zvýhodněná cena 40,- Kč za 1 kg.
Pelety řepkové a kukuřičné 1 kg za 46,- Kč.  Při odběru 10 kg - sleva 40,- Kč/1 kg.
Boilies ESENCIAL 2 kg za 195,- Kč. Při odběru 10 kg - zvýhodněná cena 1 750,- Kč.

Method mix
Krmná směs sestavená na rybím základu pro široké využití při lovu kaprovitých ryb. Je možné z ní vyrobit krmné koule. Hodí se také do pva či krmítek. Doporučujeme zatraktivnit přelitím boosterem, oleji či melasou. Ze směsi je možné po přidání vhodné tekutiny (tekutá játra apod.) vyrobit vlastí obalovací pastu.
Složení: Rybí a masové moučky, extrakty, biskvitová moučka, obilné šroty a ptačí zoby.
Baleno: 1kg. K dostání čtyři druhy příchutí - 1kg 100,- kč

BOILIES ESENCIAL 20mm (balení  2,10, 20 kg)
Název tohoto boilie vychází z esenciálních aminokyselin, které jsou důležité pro trávení, které je fyziologickým procesem skládajícím se z tří fází: trávení, vstřebávání a zažívání.

Přijatá  potrava má následující složky:
a) Dusíkaté látky (bílkoviny neboli proteiny a dusíkaté látky nebílkovinné)
b) bezdusíkaté látky (cukry a tuky)
c) minerální látky
d) vitamíny,
e) voda.
Bílkoviny (proteiny) jsou  nezbytné pro každý organismus. Jejich základním prvkem jsou aminokyseliny (AMK), které se dělí na dvě skupiny:
1. ESENCIÁLní (nepostradatelné),  tyto aminokyseliny si organismus ryby bohužel nedokáže sám vyrobit a musí přijmout v potravě. Jedná se například o Leucin, Phenylalanin, Arginin a několik dalších.
2. Neesenciélní (postradatelné) jsou takové, které si organismus dokáže sám vyrobit.

Řepkáče
Rozšířená nabídka řepkáčů s různými příchutěmi (jahoda, med, oliheň, banán, borůvka a další)

Měkčený rohlíkáč (řada příchutí: vanilka, med, jahoda, halibut, scopex, borůvka, česnek, oliheň, patentka, kukuřice, švestka)
Nástrahu můžete dát přímo na háček, nebo nastražit  jako klasické boilies. Měkčené rohlíkové těsto po několika minutách zvětší částečně svůj objem. Žádná rybka mu neodolá.  Střed měkčeného rohlíkáče je dostatečně tuhý na to, aby vydržel nastražený ve vodě několik hodin. To ovšem není potřeba, protože záběr přichází pár minut po nahození.  K dispozici jsou dva průměry 14 nebo 9 mm.

PLOVOUCÍ MĚKČENÉ PELETY - 12 mm, 150ml
Bez konzervantů, bez barvy, absolutně na přírodní bázi. To jsou hlavní rysy této nástrahy. Kukuřičný extrudát, řepka a rybí moučka představují základní složení. Peleta je obalena několika vrstvami s různým složení v různých poměrech tak, aby se několik vrchních vrstev postupně rozpouštělo a lákalo tak ryby ještě intenzivněji. Spodní vrstva je přitom velmi pevná. Peleta je plovoucí, ale zároveň dostatečně těžká na to, aby k jejímu vyvážení stačila samotná volba háčku, případně nepatrný broček. Ideální dovážení je ovšem potápivou nástrahou. Například plátkem pelety ESENCIAL.  Nastražení je možné přímo na háček, doporučujeme ovšem jednoznačně nastražení na vlas.

Pelety ESENCIAL
V peletách ESENCIAL jsou propojeny nejdůležitější vlastnosti boilies ESENCIAL a kalových pelet. Z pelet se uvolňují drobné částečky, které nesou pachovou stopu do okolí nástrahy. Peleta začne pracovat pár minut po vhození do vody. Následné uvolňování drobných částeček probíhá velmi pozvolna a může trvat několik hodin. Pelety jsou vyrobeny z těsta, které má v některých směrech obdobné vlastnosti jako těsto pro výrobu boilies. Peletu je tedy možné bez problémů propíchnout jehlou a použít tak pro nastražení vlasovou metodu. Zároveň se touto vlastností odbourává problém s rozpouštěním pelety od středu. Pelety jsou „vařeny“ při nízkých teplotách, aby byly zachovány co nejpřirozenější vlastnosti surovin. Ačkoli jsou tyto pelety v první řadě vyráběny jako nástraha, je s nimi velice účinné i vnadění. V poměru 1:1  spolu se sušenými  kalových peletami vytvoříte ideální lovné místo.Díky spolupráci s pekařskými odborníky z francouzské firmy Lesaffre se podařilo vyrobit ideální rohlíkové těsto pro boilies provoněné řepkou, která kapříkům moc šmakuje. :)
Suché extrudy jsou vyrobeny z kukuřičné krupice. Na jednotlivé příchutě je použit kvalitní tekutý dip. Tyto extrudy jsou určené pro intenzivní chytání na položenou nebo feeder. Před použitím doporučujeme navlhčit, pro výrazné prodloužení životnosti extrudy.


Vodouchova foukačka je velmi oblíbenou nástrahou na kapry.
Hmotnost 30g
Myslivost Kučera Chlumec nad Cidlinou
Myslivost Kučera Chlumec nad Cidlinou, nástrahy
Myslivost Kučera Chlumec nad Cidlinou
Myslivost Kučera Chlumec nad Cidlinou, nástrahy, peletky
Myslivost Kučera Chlumec nad Cidlinou
Myslivost Kučera Chlumec nad Cidlinou, boilies
Myslivost Kučera, Chlumec nad Cidlinou, nástrahy
Myslivost Kučera, Chlumec nad Cidlinou
Myslivost Kučera Chlumec nad Cidlinou
Myslivost Kučera Chlumec nad Cidlinou, kaprařina
Myslivost a rybařina u Kučerů, Autor: Webpropodnikani.cz
Návrat na obsah