Obuv a ponožky pro rybáře, myslivce - MyslivostKučera

Telefon: 00420 603 521 661
Myslivecké a rybářské oděvy a potřeby Chlumec nad Cidlinou
Přejít na obsah
Myslivost
Holínky Polyver Winter - Zelené
02GA
Materiál: polyurethan.
Velmi lehké holínky Polyver. Zateplené polstrování zajišťuje maximální komfort při velmi nízkých teplotách. Velmi dobře se hodí pro outdoor, myslivost, rybářství, práci v otevřených prostorách v zimních měsících. Využití např. i ve stavebnictví. Extrémně odolné do -40°C. Po celém vnitřku boty je akrylová vlna pro větší komfort, podrážka: silná, mrazuvzdorná, vyrobené přímo ve Švédsku. Váží pouze 750g což je o 40 % méně než klasická holínka. Jsou ošetřené proti bakteriím. Zaručena 100% voděodolnost. Mají protiskluzovou podrážku, která je samozacelovací. Obuv není vhodná pro práci s prasaty.
Neoprenové holínky Hunting Zipper
jsou vyrobeny z  kvalitní gumy s příměsí 60% přírodního kaučuku. Zateplené jsou kombinací 3mm neoprenu a oranžové podšívky z microfleecu. Pro větší komfort při nazouvání a užívání mají holínky na vnější straně zip. Kvalitní podrážka zaručuje pohodlný a měkký došlap.
Materiál: Guma (60% přírodní kaučuk), neoprene 3mm, podšívka oranžový microfleece 200gsm


Neoprenové holínky Hunting Pro
Materiál: Guma (60% přírodní kaučuk), neoprene 3mm, podšívka oranžový microfleece 200 gsm. Jsou vyrobeny z kvalitní  gumy s příměsí 60 % přírodního kaučuku. Zateplené jsou kombinací 3 mm neoprenu a oranžové podšívky z microfleecu. Mají boční stahovací sponu a anatomicky tvarované lýtko pro pohodlnou chůzi. Kvalitní podrážka zaručuje pohodlný a měkký došlap.


Rádi Vám doporučíme kvalitní a spolehlivou obuv do jakéhokoli počasí.
Lovecká obuv Labrador Afars nízká
V našem obchodě naleznete ponožky pro rybáře a myslivce i další aktivity a sporty včetně funkčních a funkčního prádla.

Nabízíme ponožky Dr. Hunter a Lasting.
Myslivost a rybařina u Kučerů, Autor: Webpropodnikani.cz
Návrat na obsah